‹ Atgal

Išrinkti moksleivių video konkurso „Skaitymo pozos“ nugalėtojai!

Paskelbta 2018-04-28 15:55:01

Džiaugiamės sulaukę išradingų filmukų iš visos Lietuvos! Visiems dėkojame ir linkime toliau būti tokiais kūrybingais. Konkurse dalyvavo komandos iš Alytaus profesinio rengimo centro, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos, Palangos senosios gimnazijos, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos, Šeduvos gimnazijos, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Ukmergės r. Siesikų gimnazijos ir Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro.

Konkurso komisija vertindama atsižvelgė į kelis esminius kriterijus. Svarbiausiais renkantis laureatus laikytas scenarijus ir kūrybiška, autentiška, šmaikšti konkurso temos interpretacija bei dalyvių gebėjimas savaip laužyti su skaitymu susijusius stereotipus, taip pat dėmesį kreipėme ir į techninį filmukų parengimą (montažas, audiovizualinė kokybė).
 
Išrinktos dvi pirmosios vietos nugalėtojos! Tai Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos mokiniai bei Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos grupė. Juos gegužės 7 d. kviečiame į kelionę „Skaitančiu traukiniu“ Klaipėda – Vilnius bei tądien Vilniuje vyksiančią literatūros ekskursiją „Jurgio Kunčino takais“.
 
Antroji vieta skirta Ukmergės r. Siesikų gimnazijos mokiniams, trečioji – Palangos senosios gimnazijos mokinių grupei. Jie apdovanojami renginio partnerių įsteigtais prizais – knygomis.
 
O Alytaus profesinio rengimo centro komandai už filmuko kunčiniškumą ir pastangas skiriamas specialus Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto įsteigtas prizas – marškinėliai su lietuvių rašytojais!
 
Taip pat norime atskirai paminėti visai netoli prizinių vietų likusį išradingą Šeduvos gimnazijos filmuką – sėkmės!
 
 
Konkurso „Skaitymo pozos“ komisija:
 
Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentas Remigijus Jokubauskas
Lietuvos leidėjų asociacijos projektų vadovė Gražvilė Lukoševičiūtė
Literatūros kritikas, doktorantas, rašytojas Saulius Vasiliauskas
Literatūrologė, VU Filologijos fakulteto dėstytoja, vertėja Aistė Kučinskienė

Užsisakykite naujienas