‹ Atgal

Perkamiausios šių metų knygos – kuo domėjosi lietuvių skaitytojai?

Paskelbta 2018-11-27 00:21:11
Nuotraukos autorius: knygos.lt

Metams artėjant pabaigos link jau galime pažvelgti atgal ir įvertinti knygų leidybos ir prekybos tendencijas šalyje. Kokiomis knygomis šiemet labiausiai domėjosi lietuvių skaitytojai? Kas nustebino prekybininkus?

„Pegase“ karaliavo Rūta Šepetys

Knygynų tinkle „Pegasas“ , kurį sudaro daugiau nei trisdešimt knygynų, įskaitant prieš penkerius metus Vilniuje atidarytą didžiausią knygyną Baltijos šalyse, šiais metais perkamiausia knyga tapo lietuvių kilmės autorės Rūtos Šepetys romanas „Tarp pilkų debesų“. Kaip 15min pasakoja tinklo rinkodaros vadovė Greta Kalvaitytė, ši knyga buvo populiari ir skaitytojų mėgstama nuo pat jos išleidimo. „Tačiau į pirmas pozicijas ji pateko ir dėl to paties pavadinimo filmo, kurio premjera įvyko šiemet spalio mėnesį. Be to, „Pegaso“ knygynuose galima įsigyti šią knygą su filmo viršeliu, tai buvo išskirtinis leidimas kino filmo proga“, – aiškina G.Kalvaitytė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/kultura/naujiena/literatura/perkamiausios-siu-metu-knygos-kuo-domejosi-lietuviu-skaitytojai-286-1065508?fbclid=IwAR0Dqg_eV0fNSu0unKYPsLoq5qAZav0gLPIj_Mgz7fsJLZlhHyRgrZT3smU&copied


Užsisakykite naujienas