‹ Atgal

„Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai!“ – apie sunkų ir juokingą paauglio gyvenimą

Paskelbta 2016-04-01 14:27:38

Jonathanas Meresas  – buvęs jūreivis, roko žvaigždė ir ledų pardavėjas, ėmęs vaidinti komedijose. Galiausiai jis tapo rašytoju ir sukūrė daug knygų vaikams bei paaugliams. Garsiausios ir juokingiausios iš jų – apie Normą.

 

Normui dvylika metų. Jo pasaulis susideda iš pomėgio važinėti dviračiu, geriausio draugo Mikio, dviejų jaunesnių brolių, kurie amžinai gadina Normui gyvenimą… ir daugybės problemų.

 

Kam, po galais, tėvams reikėjo persikraustyti? Naujojo namo sienos tokios plonos, kad girdėti, kaip už sienos knarkia tėtis – lyg raganosis užkietėjusiais viduriais! Tame name Normas nesugeba rasti nieko – net tualeto! Dar gerai, kad nereikėjo keisti mokyklos. O visa kita – tikra nelaimė. 

 

Normas kovoja su visais: broliais, kurie nervina, tėvais, kurie nervina, netgi geriausiu draugu, kuris taip pat nervina, nes jam viskas sekasi geriau. Normui mirtinai reikia naujo dviračio – bet iš kur gauti pinigų? Sunkus gyvenimas, kaip ir daugelio. Tačiau baisiai juokingas!

 

Plačiau skaitykite: http://www.15min.lt/naujiena/kultura/literatura/normo-pasaulis-atsargiai-duzta-kiausiniai-apie-sunku-ir-juokinga-paauglio-gyvenima-286-603293


Užsisakykite naujienas