‹ Atgal

Knygoje „Diktatorių vaikai“ – garsiausių 20 amžiaus diktatorių vaikų likimai

Paskelbta 2015-11-25 11:02:07

Susipažinkite su šešiolika žymiausių pasaulio valstybių diktatorių vaikų. Jų santykis su tironišku tėvu padeda geriau suprasti paties lyderio asmenį, atskleidžia kitą jo charakterio pusę. Intriguojančiai nušviečiama tuometinė politinė, kultūrinė aplinka ir vėlesni, po diktatoriaus mirties klostęsi įvykiai. Knyga parengta remiantis žymių istorikų ir reporterių surinkta medžiaga, lyderių artimųjų ir režimo kritikų liudijimais.

 

Knygoje pasakojama Svetlanos Stalinos, Edos Musolini, Udėjaus ir Kusėjaus Huseinų, Mao dukros Li Na, Franko bei Kastro atžalų, Pinočeto šeimos, Bašaro al Asado, Muamaro Kadafio, Aleksandro Lukašenkos ir kitų istorijos.

 

Kaip teigia knygos sudarytojai, visi šie vaikai buvo ypatingi istorinių akimirkų liudytojai. Jie gyveno artimoje aplinkoje tų, kurie mėgino pagal savo sampratą formuoti XX amžių. Kas geriau už juos gali mums naujai atskleisti savo tėvų viziją.

 

Plačiau skaitykite: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-11-23-knygoje-diktatoriu-vaikai-garsiausiu-20-amziaus-diktatoriu-vaiku-likimai/137645


Užsisakykite naujienas