‹ Atgal

Keturios naujos spalvonės jūsų mažiesiams

Paskelbta 2015-10-01 15:25:56
Nuotraukos autorius: Tikra knyga

Leidykla „Tikra knyga“ pristato keturias naujas spalvones. Jų autorė - iliustratorė, animatorė Jūratė Leikaitė (Animacijos Mokykla), už animacinius filmus "Taip Laima lėmė", "Margučių rytas" apdovanota "Sidabrinės gervės" apdovanojimais.

Štai viena jų - spalvinimo knygelė su skaičiuotėmis ir užduotimis „Skaičiuotės“. Spalvinant šią knygelę vaikai pasimokys lietuviškų skaičiuočių. Be to, jos parašytos didžiosiomis raidėmis, žodžiai suskiemenuoti, tad mažiesiems skaitytojams tai ir puikus būdas patiems skaityti knygą.

 

Dar viena naujiena - spalvinimo knygelė su mįslėmis ir užduotėlėmis „Mįslės“. Spalvinant knygutę galima ne tik susipažinti su lietuviškos kultūros mažosios tautosakos palikimu, bet ir atlikti daug smagių užduočių.

 

Trečioji naujiena - sudėtingų ornamentų spalvinimo knygelė „Ornamentai“. Spalvinant ornamentų kompozicijas lavinamas vaikų ir jaunuolių dėmesingumas, kruopštumas ir fantazija. Kartu tai ir puiki meninės terapijos priemonė vaikams bei suaugusiems.


Ketvirtoji spalvonė - smagiais ir nuotaikingais piešinėliais išmarginta spalvinimo knygelė apie katinus „Katinai“. Spalvinant katinėlius mažieji ne tik galės lavinti ranką, bet ir mokytis linksmų ketureilių. Eilėraščiai parašyti didžiosiomis raidėmis, todėl juos skaityti bus lengva ir tik pramokusiems skaityti.


Užsisakykite naujienas