‹ Atgal

Prasideda Poetinis Druskininkų ruduo

Paskelbta 2018-10-03 23:11:24

Tarptautinis literatūros festivalis „Poetinis Druskininkų ruduo“ šiemet prasidėjo jau pavasarį, paminėdamas pasaulinę poezijos dieną tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Vasarą Vilniuje ir Kaune vyko susitikimai su poete iš Naujosios Zelandijos Hera Lindsay Bird, rugpjūtį pradėjo veikti nauja interneto svetainė www.pdr.lt. Tačiau kulminacija – kaip ir kasmet – ta pati ir nepakeičiama: rudens festivalis Viniuje ir Druskininkuose. Poetinis Druskininkų ruduo šiemet vyks jau 29 kartą. Šių metų festivalio tema „Poezija: triukšmas ir įniršis“. 

Ir šiemet kviesime į almanacho poetų skaitymus, jaunųjų poetų skaitymus, lietuvių poetų skaitymus, platformos VERSOPOLIS poetų pristatymą, diskusiją, parodų atidarymus, apdovanojimų vakarą, laureatų ir svečių vakarą Vilniuje, almanacho pristatymą Vilniuje, poezijos popietę jauniesiems skaitytojams.

Kviečiame ir festivalio senbuvius, ir tuos, kurie iki šiol dar nėkart festivalyje nesilankėte. Visi renginiai nemokami, o programa nuolat pildoma, ją galite sekti čia: http://pdr.lt/lt/festivalis/programa

Šiemet festivalis buvo nominuotas Londono knygų mugės Excellence Awards Literatūrinių festivalių kategorijoje greta Tarptautinio Konrado literatūros festivalio Lenkijoje ir Džordžtauno literatūros festivalio Malaizijoje, taip pat įvertintas EFFE Label ženklu 2017-2018 metams.

 

Daugiau skaitykite: https://www.facebook.com/events/266961914154038/


Užsisakykite naujienas