‹ Atgal

Vilnius skaito poeziją ant žolės

Paskelbta 2018-08-29 15:53:22

Rugpjūčio 29 d. 18.30 kviečiame į paskutinius, rūgpjūčio mėnesio poezijos skaitymus ant žolės, šįkart išskirtinai moteriškus, bet gal tuo ir ypatingus :) kuriuose dar labiau "ant žolės" savo kūrybą pristatys poetės Lina Buividavičiūtė, Vitalija Pilipauskaite-Butkiene ir Jurgita Jasponyte.

https://www.facebook.com/events/2362607603754343/

LINA BUIVIDAVIČIŪTĖ - literatūros kritikė, poetė, sapnuotoja, mama, svajotoja, abejojančioji, stovinti vietoje, serganti, sveikstanti, bėganti su vilkais. 2017 m. išleido pirmąją poezijos knygą "Helsinkio sindromas". Lina - labai originali poetė jau spėjusi atrasti savo kūrybos gerbėjų ratą.

VITALIJA PILIPAUSKAITĖ - BUTKIENĖ - trijų vaikų mama, poetė, lektorė, dula. Autorė laimėjo Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos skelbtą 2015-ųjų Pirmosios knygos konkursą (eilėraščių rinkinys „Kvėpuoju“). Šis rinkinys tapo tikra sensacija, po kurios žymūs literatūrologai pratrūko skanduoti straipsniais ir pasisakymais socialiniuose tinklapiuose, kad turime poezijoje tikrai rimtą poetę įmynusią poezijos paslaptį. Vitalija taip pat yra aktyvi visuomenės veikėja su tėvyste, vaikyste susijusiose srityse, buvusi VšĮ "Prieraišiosios tėvystės centro" vadovė, direktorė. Moteris taip
yra viena iš VšĮ Dulų asociacija įkūrėjų.

JURGITA JASPONYTĖ - dviejų dukrelių mama, rašytojo, vertėjo Mariaus Buroko žmona, poetė išleidusi eilėraščių rinktinę "Šaltupė" (Rašytojų sąjungos leidykla, 2014). 2015m. jai įteikta Zigmo Gėlės premija už geriausią metų poetinį debiutą . Autorė šiuo metu jau yra parengusi ir antrąją savo kūrybos knygą, kuri jau yra atiduota leidyklai. Jurga taip pat yra ir viena iš Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos darbuotojų, kuriai šią vasarą teko padirbėti ir mūsų skaitykloje.


Užsisakykite naujienas