‹ Atgal

Vaikiškų knygų iliustracijų paroda „Baltijos pasaka“

Paskelbta 2017-05-18 17:17:29

Kviečiame į Baltijos šalių vaikiškų knygų iliustracijų parodos „Baltijos pasaka“ atidarymą, kuris vyks jau šį sekmadienį!

 

Seniai labai seniai… Ar tik ne taip prasideda beveik visos gražiausios pasakos? Ir šios vos taip nepradėjome. O iš tiesų... čia ir dabar norime pristatyti tris nepriklausomas dailininkes iš skirtingų Baltijos šalių. Susipažinkite – tai Ulla Saar iš Estijos, Elīna Brasliņa iš Latvijos ir Lina Itagaki iš Lietuvos. Dailininkės nusprendė, kad kol laukiame „Rail Baltica“ geležinkelio, reikia papasakoti žmonėms istorijas piešiniais ir pakviesti juos pakeliauti po Estiją, Latviją ir Lietuvą. Visos trys dailininkės yra vaikiškų knygų iliustruotojos, tad biblioteka – pati tinkamiausia vieta susipažinti su jų darbais. Nors istorijos pasakojamos naudojant skirtingas priemones, visos jos sukurtos vaikams. Taip iliustruotojos norėjo paskatinti jaunąją kartą skaityti daugiau knygų.

 

Pirmiausia paroda buvo atidaryta Taline, dabar atkeliavo į Lietuvą, o galiausiai pasieks ir Latviją. 

 

Tad kviečiame jungtis į mūsų kelionę ir pasidairyti naujų kelių ir naujų knygų, kurios galbūt irgi taps mėgstamiausiomis. 

 

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje paroda veiks iki birželio 7 d. Kviečiame užsukti!

 

Daugiau apie renginį skaitykite paspaudę šią nuorodą.


Užsisakykite naujienas