‹ Atgal

Rūdninkų knygyne – Miglės Anušauskaitės komiksų zino pristatymas

Paskelbta 2016-04-13 12:44:45

Balandžio 13 d. 18 val. Rūdninkų knygyne įvyks vienos ryškiausių komiksų kūrėjų – Miglės Anušauskaitės – literatūrinio zino „Books Will Tear Us Apart“ pristatymas.

 

Nuo 2013 metų Miglė piešia komiksus apie literatūrą kultūriniam laikraščiui „Šiaurės Atėnai“. Kadangi daug žmonių domėjosi galimybe įsigyti daugiau Miglės komiksų apie literatūrą viename leidinyje, o niekas, be pačios autorės, nenorėjo jo išleisti, teko leisti ziną.

 

„Didelę dalį savo gyvenimo praleidžiu prie knygų, todėl literatūra man nėra svetima tema. Piešti juos man yra nauja patirtis, nes čia reguliariai paišau komiksus, susijusius su viena tema, bet be pasikartojančių personažų. Be to, komiksas turi būti trumpas, ne pasakojantis istoriją, o „pagaunantis“ iš karto, paskutiniame epizode suteikiantis kažkokį netikėtumą. Kiekvienąsyk patiriu kūrybines kančias, ko gero, didesnes negu kitų komiksų atveju. Ir dažnai jos baigiasi „eureka!“ momentu“, – pasakoja M.Anušauskaitė.

 

Plačiau skaitykite: http://www.15min.lt/naujiena/kultura/literatura/rudninku-knygyne-migles-anusauskaites-komiksu-zino-pristatymas-286-608299


Užsisakykite naujienas