‹ Atgal

Aplankykite KNYGŲ ALĖJĄ Dūzgiančiame prospekte

Paskelbta 2015-09-04 16:16:49
Nuotraukos autorius: vilniusfestivals.lt

Jau 10 metai SOSTINĖS DIENOSE  Gedimino prospektas – susitikimo vietos pakeisti negalima!

 

DŪZGIANTIS PROSPEKTAS – aktyvaus kultūrinio veiksmo ir įvairių kūrybinių sumanymų vieta, tai įvairiausių poreikių, norų ir fantazijų išsipildymo vieta, tai kaimynystės, bičiulystės ir svečių sutikimo vieta. Tai vilniečių raiškos būdas!

Šiemet DŪZGIANTIS PROSPEKTAS nusidrieks per beveik visą Gedimino prospektą, o jo programa tematiškai suskirstyta į 4 veiksmo erdves:

 

1) Gedimino pr. nuo Katedros a. iki V. Kudirkos a.
MENŲ IR MUZIKOS GATVĖ
Čia bus įrengtos vizualiųjų menų ekspozicijos, profesionalių dailininkų parodos, keramikų ir tapytojų darbai, įvairiausi meno dirbiniai, o svarbiausia – daugybė kultūros renginių ir koncertų: trokštantiems jaukesnės ir intymesnės aplinkos scenoje prie Nacionalinio dramos teatro pasirodys nedidelės grupės, bardai, teatro aktoriai ir kiti įvairūs pavieniai atlikėjai, kalbantys iš širdies į širdį, o didžiojoje prospekto scenoje prie V. Kudirkos aikštės – norintiems galingos energijos ir smagios linksmybės – vyks įvairių stilių muzikos grupių ir garsių atlikėjų koncertai, gatvės teatrų spektakliai, nuotaikingi projektai. Pirmą kartą Sostinės dienų istorijoje organizuojamas DIZAINO SKVERAS. Jame turėsite unikalią galimybę pamatyti naujausias dizainerių kolekcijas po vienu stogu! DIZAINO SKVERAS vyks pačioje V. Kudirkos aikštėje.

2) Gedimino pr. nuo Jogailos g. iki A. Jakšto g.
GARDŽIŲ LAUKTUVIŲ KELIAS
Šioje prospekto erdvėje kiekvienas galės paragauti ir įsigyti įvairiausių gardumynų – atėjusieji alkani išeis pilvus nešini! Čia bus pateikta plati įvairovė specialiai atrinktų aukščiausios kokybės skanėstų: duonos, pieno, medaus, mėsos gaminių, sūrių, saldumynų ir daugybė kitų gardėsių.

3) Gedimino pr. nuo A. Jakšto g. iki Vasario 16-osios g.
KNYGŲ ALĖJA
Ypač pasiteisinusi “Dūzgiančio prospekto” tradicija – knygų mugė, šiemet ji išsidėstys Gedimino prospekto atkarpoje prie ir aplink rašytojos Žemaitės paminklą. Šioje prospekto erdvėje plačią knygų įvairovę pristatys dauguma Vilniaus leidyklų, knygas čia pat su nuolaidomis ir autorių parašais galės įsigyti visi norintys.

4) Gedimino pr. prie Lukiškių aikštės
ŽAIDIMŲ IR ATRAKCIJŲ PARKAS „DANGAUS LINKSMYBĖS”
Šioje „Dūzgiančio prospekto” zonoje – gausybė lauko ir stalo žaidimų, specialių atrakcijų vaikams ir jaunimui: čia bus žaidžiami aikštės šachmatai, stalo futbolas, veiks šaudymo tirai, batutai, karusėlė, šokinėjimai su guminiais lynais ir kiti įvairūs atraktyvūs pasirodymai bei daugybė nekasdienių pramogų. Ypatingai smagūs nuotykiai laukia vaikų – įlindus į gigantiškus plastikinius burbulus (virš 2 m skersmens) bus galima nesušlapus pasiplaukioti dideliame baseine, o netoliese esančiomis moderniomis elektrinėmis mašinėlėmis mažieji galės pasivažinėti tiesiog patys. Prie Lukiškių aikštės įrengtoje scenoje koncertuos skirtingų stilių muzikos atlikėjai, pop/roko muzikos grupės, jaunieji talentai ir smagiausi vaikų kolektyvai. Pirmą kartą šioje erdvėje vyks didžiųjų oro balionų, sraigtasparnių ir kitų skraidančiųjų „objektų” ekspozicija.

 

Gedimino prospektas nuo Katedros aikštės iki Lukiškių aikštės
Rugsėjo 4 d., penktadienis, nuo 10:00 iki 23:30
Rugsėjo 5 d., šeštadienis, nuo 10:00 iki 23:30
Rugsėjo 6 d., sekmadienis, nuo 10:00 iki 22:30


Užsisakykite naujienas