‹ Atgal

Dalyvaukite seminare „Socialiniai tinklai: ar tikrai visi viską žino?“

Paskelbta 2016-01-22 11:20:01
Nuotraukos autorius: Gavin Llewellyn

Seminaro data: 2016 m. sausio 29 d., 14:00 - 16:30 val.
Seminaro vieta: VGTU, Kūrybinių industrijų fakultetas, Pylimo g.26/1, Vilnius

Pastaruoju metu bene kiekvieną dieną kalbama apie socialinius tinklus. Kiekvienas turi savo "nuomonę" ir visi gali duoti "patarimą". Bet tada, kai reikia pasiekti realių rezultatų, dažniausiai susiduriame su problema - ką ir kaip vertėtų daryti, siekiant efekto?

Kaip atrodo šiandieninis Facebook naudojimas ir ko tikisi vartotojai? Kaip pritraukti jų dėmesį ir sudominti savo komunikacija? Ar verta investuoti į fanų pritraukimą, o gal tai visai beprasmiška? Ar verta pirkti Facebook'e reklamą? Ką daryti su piktais komentatoriais?

Ką reikėtų žinoti apie socialinius tinklus ir kokių veiksmų vertėtų vengti?

Apie tai papasakos Arijus Žakas – visą parą prie Facebook‘o prisijungęs ir Facebook ligoniu save vadinantis komunikacijos specialistas. Jis yra pilną spektrą skaitmeninės komunikacijos ir reklamos paslaugų teikiančios įmonės "Socialus marketingas" vadovas. Komunikacijos srityje Arijus dirba jau daugiau nei 10 metų. Turi žurnalisto, redaktoriaus, marketingo vadybininko ir vadovo patirties.

Prašome registruotis į seminarą iki sausio 27 dienos.

REGISTRACIJA

Seminarus organizuoja Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kartu su Lietuvos marketingo asociacija.

Seminarų organizavimą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dalyvavimas seminaruose nemokamas.


Užsisakykite naujienas