‹ Atgal

Diskusija „Asmenybė ir knyga“ su Ryčiu Zemkausku ir Stefano M. Lanza

Paskelbta 2015-11-25 10:42:16

Apie geras ir blogas knygas, apie pomėgį skaityti, apie neskaitančius ir skaitančius, apie gyvenimą su knyga ir be jos, apie knygos gyvenimą ir gyvenimą apskritai. Apie asmenybes ir knygas – nuoširdžiai, jaukiai ir įdomiai diskusijoje su Ryčiu Zemkausku ir Stefano M. Lanza gruodžio 3 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos (Radastų g. 2) IV aukšto fojė. Vakaro metu bosine gitara improvizuos Karolis Brežinskas.

 

„Asmenybė ir knyga“ - Kauno apskrities viešosios bibliotekos tęstinis projektas, kuriuo siekiama garsių Lietuvos žmonių pavyzdžiu skatinti jaunimą skaityti ir semtis žinių iš knygų. Gerai žinomiems menininkams, žurnalistams, pramogų pasaulio atstovams, sportininkams, verslininkams pateikėme klausimus apie mylimiausias ir labiausiai įsiminusias knygas, herojus ir kt. Visi atsakymai – kilnojamojoje parodoje, čia pat galėsite pavartyti, paskaitinėti ir paminėtas knygas. Paroda veiks iki sausio vidurio.

 

„Skaitantis žmogus nekariauja“ – teigia Rytis Zemkauskas, paprašytas trimis žodžiais apibūdinti knygą ir skaitymą. Televizijos žurnalistas, laidų vedėjas, prodiuseris, filmų garsintojas, rašytojas – vienas projekto dalyvių, o kiti atsakymai į klausimus – parodoje ir susitikime. Diskutuoti apie asmenybes ir knygas kvies lietuvių filologijos mokslų daktaras ir lektorius – Stefano M. Lanza. Susitikime sužinoti ir pasidalinti!

 

Renginys ir parodos lankymas nemokami.


Užsisakykite naujienas