‹ Atgal

Nacionalinės bibliotekos Vaikų literatūros centras kviečia į susitikimą su jaunuoju rašytoju Tomu Dirgėla

Paskelbta 2015-11-04 11:49:41

Lapkričio 5 d. 17.30 val. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka  kviečia į susitikimą su rašytoju Tomu Dirgėla. Susitikimą organizuoja Nacionalinės bibliotekos Vaikų literatūros centras, o jis įvyks Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų bibliotekoje.

 

„Apie raganą Šiokiątokią“ – pirmoji ir labai sėkminga Tomo Dirgėlos knyga vaikams. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros organizacijos Lietuvos skyrius pripažino šią knygą Reikšmingiausiu 2014 m. debiutu, taip pat apdovanojo už stilingiausias iliustracijas (iliustr. Dalia Karpavičiūtė), o šiais metais knyga pateko į „Metų knygos rinkimų 2015“ vaikų knygų penketuką.

 

2013 m. Tomas Dirgėla debiutavo kaip suaugusiųjų rašytojas. Tais metais išleista trumpųjų dramų ir pasakėčių knyga „O tempora!“, taip pat autoriaus kūryba publikuota Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakulteto kūrybos almanache „Žalesa“.

 

Kviečiame ateiti į susitikimą visus, besidominčius vaikų literatūra, atsivesti vaikus, draugus, pažįstamus, linksmai praleisti ketvirtadienio vakarą, susipažinti su jaunuoju autoriumi, paklausyti knygos ištraukų ir užduoti šiokių tokių klausimų!


Užsisakykite naujienas